ETAP 3 i 5

Opublikowany 2014/11/17

Jest nam miło poinformować, że kolejne etapy zaprojektowanego przez nas osiedla na Maślicach są realizowane i oddawane do uzytkowania. ETAP 3 został w całości sprzedany, ETAP 5 czeka na odbiór a ETAP 4 jest w trakcie realizacji. Powoli przygotowujemy się do PW ETAPU 6. Szkoda, że to ostatni z budynków, bo współpraca z SBM MAŚLICE - Inwestorem i Przedsiębiorstwem Budowlanym KABE - Generalnym Wykonawcą układa się jak dotąd fantastycznie.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

REMONTY, REMONTY...

Opublikowany 2014/11/14

Można nie lubić, nie powinno się odmawiać. W ciężkich czasach Wrocławskiej (choć chyba również Polskiej) architekury chyba w każdym biurze zdarzają się zlecenia remontów elewacji. Zwykle jest to tani styropian i system wypraw tynkarskich, ale nawet mając tylko dwa narzędzia do pracy można zespuć publiczną przecież przestrzeń na dzesięciolecia. Poszukujmy zatem kompromisów pamiętając przede wszystkim, że elewacja budynku nie jest niczyją własnością, a jednocześnie jest własnością wszystkich.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

KONTURY

Opublikowany 2014/10/25

Bardzo było nam miło (i rodzinnie jednocześnie) pomóc dziewczynom z Kwiatowni w przygotowaniu stoiska w ramach targów sztuki użytkowej Kontury w Browarze Mieszczańskim. Bardzo też się cieszymy, że przydał się Paniom zaprojektowany i wykonany przez nas stolik. Więcej zdjęć mebla wkrótce. Czekamy zatem na wiosnę na kolejne Kontury.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

PROJEKT DOSTOSOWANIA KLATEK SCHODOWYCH DO WYMOGÓW PPOŻ

Opublikowany 2014/04/04

Witamy! Miło nam poinformować, że udało nam się podpisać umowy na dostsowanie do aktualnych wymogów przepisów pożarowych 5 budynków pod zarządem SM Metalowiec we Wrocławiu, dla których do dokumentacje projektowe i ekspertyzy właśnie opracowujemy. Czas odświeżyć informacje dot. warunków pożarowych dla budynków wysokich.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

NOWY SERWIS PPA ARACO!

Opublikowany 2014/04/04

Spieszymy Państwa poinformować - co najpewniej udało się już zauważyć - o nowej formie strony www Pracowni! Postaramy się być aktywniejszymi dla Państwa i z uwagi na to otworzyliśmy dział aktualności aby informacje o naszej bieżącej pracy trafiały do Was natychmiast.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »